Ceník služeb a produktů - platný pro objednávky od 2.1.2019

Jaké foceníCo obsahuje + focení a aranžmáCena s DPH
Svatební focení obřadníFocení svatebního obřadu obsahuje Obřad + focení po obřadu/před obřadem - samostatná i společná za použití profesionální externí osvětlovací techniky. Vše od příjzdu kolony svatebčanů, dění před obřadem, samotný obřad, společná focení po obřadu, skupinkové focení, samostatné focení novomanželů v místě obřadu nebo v lokalitě dle přání, pak již přechod na hostinu či odjezd. V ceně také krátké VIDEO (3,5 - 7 minut) vytvořené z fotografií s hudebním podkreslením + USB Flash Disk + jízda autem 30 km + DÁRKOVÉ BALENÍ a tisk několika vybraných fotografií v ceně (v dárkové dřevěné krabičce dostanete fotografie v tiskové podobě a flash usb disk). V případě, že by jste flash disk s fotkami ztratili, nic se neděje, fotografie máte u nás zálohované. Tisk fotografií, fotoknihy atd. dle dohody. Doba dodání 1-4 týdny.
Nafoceno je zhruba 800 - 1500 fotografií, z nich je pečlivě vybráno a individuálně doupraveno cca 500 až 1200 fotografií (každá fotografie je pečlivě prohlédnuta a případně upravena, abychom byli sami z každé fotografie spokojeni, upravených je cca 1/3 - 3/4 fotografií, jemné retuše i více variací včetně černobílých a sépie jsou samozřejmostí. Fotografie jsou pečlivě roztříděny do složek pro lepší orientaci, např. "Obřad", "Poobřadní focení", atd. včetně adresáře "Výběr", kde jsou kopie vybraných fotografií reprezentující průřez svatebního dne a adresáře "Video", kde je vytvořené video z vybraných foto pro jednoduchou a poutavou prezentaci). Doba focení záleží na časovém harmonogramu svatby, tedy dle potřeb a domluvy. Zpravidla 2,5 až 4,5 hodin.
celkově 7500 Kč (z toho záloha při domluvení termínu 2000 Kč, doplatek pak 5500 Kč při předání fotografií; 2000 záloha + 5500 doplatek = 7500 Kč celkem. Pro zabookované svatební termíny je cena vždy rovna platné ceně v době objednávky.)
Svatební focení celodenníCelodenní focení svatebního dne představuje focení příprav, odjezd kolony, příjezd na místo obřadu, obřad, focení před obřadem, po obřadu samostatná i společná foto za použití profesionální externí osvětlovací techniky, focení portrétů, hostiny, oslavy, soutěží. Focení probíhá jak organizovaně, tak reportážním způsobem, aby byla zachycena celá svatba i ve svém přirozeném průběhu. Díky tomu si můžete pomocí fotek kdykoli připomenout celé dění celého Vašeho svatebního dne. Doba focení od ranních příprav až cca do 21:30 - 23 hodin; (dle domluvy a programu svatby je doba focení běžně 12-16 hodin. Neplati se od hodiny :-) fotí se tak dlouho, dokud to má dle programu smysl a dokud je Vám to příjemné, obvykle se končí do 23. hodiny). Nafotí se cca 3-4,5 tis. fotografií, všechny jsou pečlivě prohlédnuty, vybrány a případně doupraveny cca 1200-2000 fotografií tak, aby všechny měly maximální kvalitu a vzhled dle našich nároků (každá fotografie je pečlivě prohlédnuta a případně upravena, abychom byli sami z každé fotografie spokojeni, upravených je cca 1/3 - 3/4 fotografií, mírné retuše i více variací včetně černobílých a sépie jsou samozřejmostí. Fotografie jsou pečlivě roztříděny do složek pro lepší orientaci, např. "Přípravy", "Obřad", atd. včetně adresáře "Výběr", kde jsou kopie vybraných fotografií reprezentující průřez svatebního dne a adresáře "Video", kde je vytvořené video z vybraných foto pro jednoduchou a poutavou prezentaci). V ceně VIDEO (cca 7 minut) vytvořené z fotografií s hudebním podkreslením, Flash Disk 32 GB, DÁRKOVÉ BALENÍ, tisk několika vybraných fotografií v ceně (v dárkové dřevěné krabičce dostanete fotografie v tiskové podobě a flash usb disk) a jízda autem 100 km v ceně! V případě přání je možné provést i sférické fotografie obřadu a místa konání oslavy a to zdarma (použitelné především pro VR - virtuální realitu a kompatibilní zařízení). V případě, že by jste flash disk s fotkami ztratili, nic se neděje, fotografie máte u nás zálohované. Tisk fotografií, fotoknihy atd. dle Vašeho přání, individuálně dle Vašich potřeb. Fotoknihu vždy před samotným tiskem i s konečnou cenou zašlu ve formě návrhu ke schválení, konzultaci. Doba dodání fotografií 2-6 týdnů. Fotoknihu na přání pak cca do dalších 2 týdnů (je vytvořen návrh v .pdf a až po jeho schválení Vámi je kniha vytvořena a zaslána Vám na adresu). celkově 14000 Kč (z toho záloha při domluvení termínu 2000 Kč, doplatek 12000 Kč při předání fotografií; 2000 záloha + 12000 doplatek = 14000 Kč celkem. Pro zabookované svatební termíny je cena vždy rovna platné ceně v době objednávky.)
Pro více možných kombinací vyzkoušejte náš
obsahuje moduly 1 - 6
Kalkulátor svatebního focení
Celodenní focení
14000 Kč
Obřad
 
0 Kč
1. Přípravy
0 Kč
2. Hostina
0 Kč
3. První tanec
0 Kč
4. Podvečerní samostatná foto
0 Kč
5. Večerní zábava
0 Kč
6. Video
0 Kč
7. Fotokniha
0 Kč
8. Fotoalbum
0 Kč
Celkem
14000 Kč
Děti, Newborn, Portréty, Těhotenské foto, Rodinné foto Libovolný počet fotografií vybraných z náhledů (možnost výběru z 50 až 200 kusů fotografií), 1-2x koláž. Doba focení cca 1 a ½ až 2 hodiny. 90 Kč/ks, min. 1200 Kč (+ ateliér 200 Kč, exteriér zdarma) (např. 20 ks upravených fotografií (úprava tonality, retuš, ...) +
2x koláž = 20x90 = 1800 Kč
GlamourLibovolný počet fotografií vybraných z náhledů (možnost výběru z 25 až 150 kusů fotografií). Doba focení 2 až 4 hodiny. 100 Kč/ks
(např. 20 Ks upravených a retušovaných foto + 2x koláž = 20x100 = 2000 Kč)
Skupinová foto (např. focení Tabla)Fotografie dle přání a potřeb zákazníka100 Kč/člena skupiny (např. 20 lidí, celkem 20 fotografií
= 20x100 = 2000 Kč)
ReklamníFotografie dle přání a potřeb zákazníka. Např. z oblasti gastronomie (prezentace pokrmů, zákusků, pití, atd.), výroby, módy (focení oblečení, doplňků, atd.) i služeb100 Kč/ks včetně aranžmá
Další příplatky+ tisk fotografií ve formátu od 9x13 cm do 100x150 cm, obrazy, atd. např.:
    10x15 cm
    A4 (21x30 cm)
+ líčení
+ leporelo na 14 fotografií
+ při výjezdu mimo Hradec Králové nad 5 km (pokud není již v ceně)
+ dodání fotografií elektronicky včetně 2 let zálohy
+ na DVD + min. 1 rok zálohování s možností stažení v libovolném čase i množství
+ dodání fotografií na 8(16) GB FLASH USB disku s min. roční zálohou na cloud disku
+ příplatek za focení v ateliéru (netýká se focení Newborn)
+ Fotokniha
7 Kč/ks
65 Kč/ks
600 Kč
180 Kč
6 Kč/km
zdarma
zdarma
150 Kč (není-li již v ceně)
250 Kč/hodina

od 1600 Kč (cena za 26 stran A4, kvalitní fotopapír vysoká gramáž, nejvyšší možná kvalita zpracování)
ProduktyDetail
Na přání lze vyrobit fotoknihy, obrazy, leporela,

od 150 Kč dle rozsahu, materiálu a zpracování

Další informace

 • Fotíme dle potřeby, motivu a přání zákazníků v ateliéru, interiéru i exteriéru.
 • Fotografie ukládáme zdarma na zabezpečený cloud server, kde budete mít vše ke stažení přes Vám vygenerovaný přístupový odkaz (fotografie, koláže, video). Možnost stažení je kdykoli v jakémkoli množství – možno se lehce pomocí Vám poslaného odkazu s těmito fotografiemi či videem podělit s Vašimi příbuznými či kamarády.
 • Fotografie je možné dodat i na DVD Flash, dle Vašich potřeb a požadavků.
 • nebo na FLASH disku 16 GB + záloha na serveru min. 1 rok (+250 Kč, pokud není již v ceně)
 • Tisk fotografií je prováděn dle individuálních požadavků. Pro potřeby tisku jsou dle přání fotografie upraveny na barevně, formátově. Veškeré potřebné úpravy včetně retuše jsou zdarma. Tisk je dle nákladů fotolabu.
 • U focení malých dětí není nutnost mít vlastní oblečení či rekvizity, vše potřebné máme k dispozici.
 • Po skončení focení se Vám obvykle do 1 dne zašlou náhledy fotografií. Z těchto si vyberete pouze ty, které se Vám nejíce líbí a ty se pak doupraví (tonalita, retuš, BW či sépie verze atd.) a pouze za tyto vybrané a upravené fotografie se platí dle ceníku výše.
 • Minimální cena za fotografování je 1200 Kč. V ceně je tedy již příslušný počet fotografií, např. 1800/90 = 20 ks fotografií, viz ceník výše.
 • Jsme si vědomi individuálních potřeb klientů, proto si zakládáme na individuálním přístupu ke každému. Vždy rádi vyhovíme Vašim požadavkům.
 • Doba dodání náhledů obvykle 1 den, dodání výslednýh fotografií v elektronické popř. i v tištěné formě je dle množství fotografií obvykle 1 až 3 týdny

Fotoaparát :

 • Profesionální plnoformátový 36,3 MPx Nikon D810, (v případě náhlé poruchy pak záložní Nikon D7000)
 • Profesionální objektivy Nikon, Tamron, Zenit, Sigma
 • Profesionální osvětlovací technika - bateriová záblesková světla, systémové blesky s dálkovými odpalovači
  • Pevné objektivy: 35 mm, 50 mm, 58 mm, 85 mm, 105 mm, 135 mm
  • Zoom objektivy: 28 – 75 mm, 26 - 70 mm, 18-105 mm
V případě dotazů nás prosím kontaktujte