Ceník rodinných portrétů, newborn, klasických portrétů a reklamních fotografií:
max. 100 Kč za jednu vybranou a upravenou fotografii v maximální možné kvalitě
Ceník svatebních fotografií pro rok 2020:
Celodenní svatební focení (cca 16 hodin focení, orientačně max do 23 hodin večer) = 14.000 Kč 
(v období od 1. října do 30. dubna cena 12.000 Kč) 
 Focení celého svatebního dne představuje focení příprav, odjezd kolony, příjezd na místo obřadu, obřad, focení před obřadem, po obřadu samostatná i společná foto za použití profesionální externí osvětlovací techniky, focení portrétů, hostiny, oslavy, soutěží. Focení probíhá jak organizovaně, tak reportážním způsobem, aby byla zachycena celá svatba i ve svém přirozeném průběhu. Díky tomu si můžete pomocí fotek kdykoli připomenout celé dění celého Vašeho svatebního dne. Doba focení od ranních příprav až cca do 21:30 - 23 hodin; (dle domluvy a programu svatby je doba focení běžně 12-16 hodin. Neplatí se tedy od hodiny, fotí se tak dlouho, dokud to má dle programu smysl a dokud je Vám to příjemné, obvykle se končí do 23. hodiny). Nafotí se cca 2-4 tis. fotografií, všechny jsou pečlivě prohlédnuty, vybrány a doupraveny a to v počtu cca 1000-2000 fotografií tak, aby všechny měly maximální kvalitu a vzhled dle našich nároků (každá fotografie je pečlivě prohlédnuta a případně upravena, abychom byli sami z každé fotografie spokojeni, upravených je cca až polovina fotografií, mírné retuše i více variací včetně černobílých a sépie jsou samozřejmostí. Je fotografií až moc? Není, je škoda přijít o jakýkoli moment, proto fotrafiemi nešetříme. Fotografie jsou pečlivě roztříděny do složek pro lepší orientaci, např. "Přípravy", "Obřad", atd. včetně adresáře "Výběr", kde jsou kopie vybraných fotografií reprezentující průřez svatebního dne a adresáře "Video", kde je vytvořené video z vybraných foto pro jednoduchou a poutavou prezentaci). V ceně VIDEO (cca 7 minut) vytvořené z fotografií s hudebním podkreslením, Flash Disk 32 - 64 GB, DÁRKOVÉ DŘEVĚNÉ BALENÍ, tisk několika (cca 50 ks) vybraných fotografií v ceně (v dárkové dřevěné krabičce dostanete fotografie v tiskové podobě a flash usb disk) a dojezd autem 100 km v ceně! (tedy celkově 200 km, za každý další km plus 6 kč). V případě přání je možné provést i sférické fotografie obřadu a místa konání oslavy a to zdarma (použitelné především pro VR - virtuální realitu a kompatibilní zařízení). V případě, že by jste flash disk s fotkami ztratili, nic se neděje, fotografie máte u nás zálohované. Tisk fotografií, fotoknihy atd. dle Vašeho přání, individuálně dle Vašich potřeb. Fotoknihu vždy před samotným tiskem i s konečnou cenou zašlu ve formě návrhu ke schválení, konzultaci. Doba dodání fotografií 2-6 týdnů. Fotoknihu na přání pak cca do dalších 2 týdnů (je vytvořen návrh v .pdf a až po jeho schválení Vámi je kniha vytvořena a zaslána Vám na adresu).
Na přání též možnost zdarma vytvoření webové prezentace Vaší svatby - svatební příběh. Přístup je možný veřejný nebo pod heslem. Můžete se tak snadně podělit o Vaše svatební fotografie s každým, komu pošlete odkaz.
Obřad = 7.500 Kč:
(v období od 1. října do 30. dubna cena 6.000 Kč) 
 Focení obřadu obsahuje Obřad + focení po obřadu/před obřadem - samostatná i společná za použití profesionální externí osvětlovací techniky. Vše od příjzdu kolony svatebčanů, dění před obřadem, samotný obřad, společná focení po obřadu, skupinkové focení, samostatné focení novomanželů v místě obřadu nebo v lokalitě dle přání, pak již přechod na hostinu či odjezd. V ceně také krátké VIDEO (3,5 - 7 minut) vytvořené z fotografií s hudebním podkreslením + USB Flash Disk 16 až 32 GB + jízda autem 30 km + DÁRKOVÉ BALENÍ a tisk několika vybraných fotografií v ceně (v dárkové dřevěné krabičce dostanete fotografie v tiskové podobě a flash usb disk). V případě, že by jste flash disk s fotkami ztratili, nic se neděje, fotografie máte u nás zálohované. Tisk fotografií, fotoknihy atd. dle dohody. Doba dodání 1-4 týdny. 
Nafoceno je zhruba 500 - 1200 fotografií, z nich je pečlivě vybráno a individuálně doupraveno cca 400 až 1000 fotografií (každá fotografie je pečlivě prohlédnuta a případně upravena, abychom byli sami z každé fotografie spokojeni, upravených je cca 1/3 - 3/4 fotografií, jemné retuše i více variací včetně černobílých a sépie jsou samozřejmostí. Fotografie jsou pečlivě roztříděny do složek pro lepší orientaci, např. "Obřad", "Poobřadní focení", atd. včetně adresáře "Výběr", kde jsou kopie vybraných fotografií reprezentující průřez svatebního dne a adresáře "Video", kde je vytvořené video z vybraných foto pro jednoduchou a poutavou prezentaci). Doba focení záleží na časovém harmonogramu svatby, tedy dle potřeb a domluvy. Zpravidla 2,5 až 4,5 hodin.

Čím fotíme
Na fotografování používáme maximálně kvalitní moderní techniku v podobě digitálních fullframe fotoaparátů:
Nikon Z7, Nikon D810, záložní Sony A7. 
Z objektivů pak:
 24-70 mm f2.8 SP, 35mm f1.8, 50mm SP f1.4, 52mm f2, 85 mm f1.4 ART, 85 mm f1.8, 85mm f2, 105 mm f2.8 Macro, 135mm f1.8 ART, 150-400mm f5, 2x externí blesk, 1x externí bateriové zábleskové světlo
Pozadí:
Papírová, vinilová, stacionární a mobilní ateliér
Back to Top