Portréty, newborn, rodinné portréty a reklamní fotografie:
max. 120 Kč za jednu vybranou a upravenou fotografii v maximální možné kvalitě, minimální cena za focení je 1400 Kč (např. 12 fotografií x 120 Kč = 1440 Kč)
Video - reklamní / svatební
cena dle náročnosti zakázky a konkrétní domluvy již od 4 tis. Kč / 8.5 tis. Kč
Svatební fotografie:
--- vždy se předem platí pouze záloha, doplatek focení je pak až při předání fotografií ---
Celodenní svatební focení 
16.000 Kč ​​​​​​​
od ranních příprav až do max 23 hodin večer)
cca 14 - 16 hodin focení
(v období od 1. října do 30. dubna cena 14.000 Kč)
- fotografie z celého dne
- krátká videa z podstatných okamžiků
- prezentační video z fotografií 
 Focení celého svatebního dne představuje focení příprav, odjezd kolony, příjezd na místo obřadu, obřad, focení před obřadem, po obřadu samostatná i společná foto za použití profesionální externí osvětlovací techniky, focení portrétů, hostiny, oslavy, soutěží. Závěrem je pak noční focení novomanželů. Focení probíhá jak organizovaně, tak reportážním způsobem, aby byla zachycena celá svatba i ve svém přirozeném průběhu. Díky tomu si můžete pomocí fotek kdykoli připomenout celé dění celého Vašeho svatebního dne. Doba focení od ranních příprav až cca do 21:30 - 23 hodin; (dle domluvy a programu svatby je doba focení běžně 12-16 hodin. Neplatí se tedy od hodiny, fotí se tak dlouho, dokud to má dle programu smysl a dokud je Vám to příjemné, obvykle se končí do 23. hodiny). Nafotí se cca 2-4 tis. fotografií, všechny jsou pečlivě prohlédnuty, vybrány a doupraveny a to v počtu cca 1000-2000 fotografií tak, aby všechny měly maximální kvalitu a vzhled dle našich nároků (každá fotografie je pečlivě prohlédnuta a případně upravena, abychom byli sami z každé fotografie spokojeni, upravených je cca až polovina fotografií, mírné retuše i více variací včetně černobílých a sépie jsou samozřejmostí. Je fotografií až moc? Není, je škoda přijít o jakýkoli moment, proto fotrafiemi nešetříme. Fotografie jsou pečlivě roztříděny do složek pro lepší orientaci, např. "Přípravy", "Obřad", atd. včetně adresáře "Výběr", kde jsou kopie vybraných fotografií reprezentující průřez svatebního dne a adresáře "Video", kde je vytvořené video z vybraných foto pro jednoduchou a poutavou prezentaci). Dle přání je též možné stacionárně natočit obřad.  V ceně VIDEO (cca 7 minut) vytvořené z fotografií s hudebním podkreslením, Flash Disk 32 - 64 GB, DÁRKOVÉ DŘEVĚNÉ BALENÍ, tisk několika (cca 50 ks) vybraných fotografií v ceně (v dárkové dřevěné krabičce dostanete fotografie v tiskové podobě a flash usb disk) a dojezd autem 150 km v ceně! (tedy celkově 300 km, za každý další km plus 6 kč). V případě přání je možné provést i sférické fotografie obřadu a místa konání oslavy a to zdarma (použitelné především pro VR - virtuální realitu a kompatibilní zařízení). V případě, že by jste flash disk s fotkami ztratili, nic se neděje, fotografie máte u nás zálohované. Tisk fotografií, fotoknihy atd. dle Vašeho přání, individuálně dle Vašich potřeb. Fotoknihu vždy před samotným tiskem i s konečnou cenou zašlu ve formě návrhu ke schválení, konzultaci. Doba dodání fotografií 2-5 týdnů. Fotoknihu na přání pak cca do dalších 2 týdnů (je vytvořen návrh v .pdf a až po jeho schválení Vámi je kniha vytvořena a zaslána Vám na adresu).
Na přání též možnost zdarma vytvoření webové prezentace Vaší svatby - svatební příběh. Přístup je možný veřejný nebo pod heslem. Můžete se tak snadně podělit o Vaše svatební fotografie s každým, komu pošlete odkaz.
Půldenní focení
12.000 Kč
obřad + poobřadní focení + hostina + dort + první tanec
(nebo přípravy + obřad + poobřadní focení + hostina) 
cca 5 - 8 hodin
(v období od 1. října do 30. dubna cena 11.000 Kč)
- fotografie z od obřadu po hostinu
- krátká videa z podstatných okamžiků
- prezentační video z fotografií
  Focení obřadu obsahuje Obřad + focení po obřadu a to jak samostatná, tak i společná za použití profesionální externí osvětlovací techniky. Vše od příjzdu kolony svatebčanů, dění před obřadem, samotný obřad, společná focení po obřadu, skupinkové focení, samostatné focení novomanželů v místě obřadu nebo v lokalitě dle přání, pak již přechod na hostinu, zachycení průběhu hostiny, krájení dortu až po první tanec. Dle přání je též možné stacionárně natočit obřad. V ceně také krátké VIDEO (3,5 - 7 minut) vytvořené z fotografií s hudebním podkreslením + USB Flash Disk 16 až 32 GB + jízda autem 100 km + DÁRKOVÉ BALENÍ a tisk několika vybraných fotografií v ceně (v dárkové dřevěné krabičce dostanete fotografie v tiskové podobě a flash usb disk). V případě, že by jste flash disk s fotkami ztratili, nic se neděje, fotografie máte u nás zálohované. Tisk fotografií, fotoknihy atd. dle dohody. Doba dodání 1-4 týdny. 
Nafoceno je zhruba 1500 - 2000 fotografií, z nich je pečlivě vybráno a individuálně doupraveno cca 800 až 1400 fotografií (každá fotografie je pečlivě prohlédnuta a případně upravena, abychom byli sami z každé fotografie spokojeni, upravených je cca 1/3 - 3/4 fotografií, jemné retuše i více variací včetně černobílých a sépie jsou samozřejmostí. Fotografie jsou pečlivě roztříděny do složek pro lepší orientaci, např. "Obřad", "Poobřadní focení", atd. včetně adresáře "Výběr", kde jsou kopie vybraných fotografií reprezentující průřez svatebního dne a adresáře "Video", kde je vytvořené video z vybraných foto pro jednoduchou a poutavou prezentaci). Doba focení záleží na časovém harmonogramu svatby, tedy dle potřeb a domluvy. Zpravidla cca 8 hodin.

Obřadní focení 
9.500 Kč
Obřad + poobřadní focení 
cca 2-3 hodiny focení
(v období od 1. října do 30. dubna cena 8.500 Kč) 
- fotografie z obřadu a poobřadního focení
- krátká vide dle situace
- prezentační video z fotografií
 Focení obřadu obsahuje Obřad + focení po obřadu/před obřadem - samostatná i společná za použití profesionální externí osvětlovací techniky. Vše od příjzdu kolony svatebčanů, dění před obřadem, samotný obřad, společná focení po obřadu, skupinkové focení, samostatné focení novomanželů v místě obřadu nebo v lokalitě dle přání, pak již přechod na hostinu či odjezd. Dle přání je též možné stacionárně natočit obřad. V ceně také krátké VIDEO (3,5 - 7 minut) vytvořené z fotografií s hudebním podkreslením + USB Flash Disk 16 až 32 GB + jízda autem 50 km + DÁRKOVÉ BALENÍ a tisk několika vybraných fotografií v ceně (v dárkové dřevěné krabičce dostanete fotografie v tiskové podobě a flash usb disk). V případě, že by jste flash disk s fotkami ztratili, nic se neděje, fotografie máte u nás zálohované. Tisk fotografií, fotoknihy atd. dle dohody. Doba dodání 1-4 týdny. 
Nafoceno je zhruba 500 - 1200 fotografií, z nich je pečlivě vybráno a individuálně doupraveno cca 400 až 1000 fotografií (každá fotografie je pečlivě prohlédnuta a případně upravena, abychom byli sami z každé fotografie spokojeni, upravených je cca 1/3 - 3/4 fotografií, jemné retuše i více variací včetně černobílých a sépie jsou samozřejmostí. Fotografie jsou pečlivě roztříděny do složek pro lepší orientaci, např. "Obřad", "Poobřadní focení", atd. včetně adresáře "Výběr", kde jsou kopie vybraných fotografií reprezentující průřez svatebního dne a adresáře "Video", kde je vytvořené video z vybraných foto pro jednoduchou a poutavou prezentaci). Doba focení záleží na časovém harmonogramu svatby, tedy dle potřeb a domluvy. Zpravidla cca 2,5 až 3 hodin.
Svatební balíček PREMIUM All in One - Fotograf plus 2x Kameraman
obsahuje fotografa na celý den a fotografie v rozsahu balíčku Celodenního focení (viz výše), navíc obsahuje:
2x Kameraman - Video s obsahem:
Licencovaná hudba 
Svatební upoutávka 1 - 2 minuty
Videoklip 4 - 7 minut
Sestřih z celého dne 30-120 minut
Dva profesionální kameramani
Dron (podle počasí, času a lokace)
Vysoce kvalitní záběry z celého svatebního dne
Dva roky uschování záznamů
Flash disk na video s krabičkou a gravírováním v hodnotě 700,-
Možnost dokoupení nahraného DVD potisknutého fotkou (+ 400 Kč)
Doprava po celé ČR zdarma
Vše smluvně podloženo
práce kameramanů: 
36 000 Kč

K tomuto balíčku navíc kompletní fotokoutek s naší Iv Budkou pouze za 6000,- po celou dobu naší přítomnosti!
Ke svatbě možnost využití vozu Ford Mustang 5.0 kabriolet - možný k dovozu na obřad, odvoz z obřadu, použití k focení. Cena 2000 Kč.
Video - reklamní, svatební
cena dle náročnosti zakázky a konkrétní domluvy od 4 tis. Kč
Glamour, Erotické foto, Akty:
od 150 Kč za 1 upravenou a předanou fotografii
Čím fotíme
Na fotografování používáme maximálně kvalitní moderní techniku v podobě digitálních fullframe fotoaparátů:
Nikon Z7, Nikon Z6II, Nikon D810, záložní Sony A7. 
Z objektivů pak:
 24-70 mm f2.8 SP, 35mm f1.8, 50mm SP f1.4, 52mm f2, 85 mm f1.4 ART, 85 mm f1.8, 85mm f2, 105 mm f2.8 Macro, 135mm f1.8 ART, 150-400mm f5, 2x externí blesk, 1x externí bateriové zábleskové světlo, ateliérová záblesková světla
Pozadí:
Papírová, vinilová, pevná, stacionární a mobilní ateliér

Back to Top