Ceník rodinných portrétů, newborn, klasických portrétů a reklamních fotografií:
max. 100 Kč za jednu vybranou a upravenou fotografii v maximální možné kvalitě
Ceník svatebních fotografií:
Celodenní svatební focení (cca 16 hodin focení, orientačně max do 23 hodin večer) = 14.000 Kč
 Focení celého svatebního dne představuje focení příprav, odjezd kolony, příjezd na místo obřadu, obřad, focení před obřadem, po obřadu samostatná i společná foto za použití profesionální externí osvětlovací techniky, focení portrétů, hostiny, oslavy, soutěží. Focení probíhá jak organizovaně, tak reportážním způsobem, aby byla zachycena celá svatba i ve svém přirozeném průběhu. Díky tomu si můžete pomocí fotek kdykoli připomenout celé dění celého Vašeho svatebního dne. Doba focení od ranních příprav až cca do 21:30 - 23 hodin; (dle domluvy a programu svatby je doba focení běžně 12-16 hodin. Neplatí se tedy od hodiny, fotí se tak dlouho, dokud to má dle programu smysl a dokud je Vám to příjemné, obvykle se končí do 23. hodiny). Nafotí se cca 2-4 tis. fotografií, všechny jsou pečlivě prohlédnuty, vybrány a doupraveny a to v počtu cca 1000-2000 fotografií tak, aby všechny měly maximální kvalitu a vzhled dle našich nároků (každá fotografie je pečlivě prohlédnuta a případně upravena, abychom byli sami z každé fotografie spokojeni, upravených je cca až polovina fotografií, mírné retuše i více variací včetně černobílých a sépie jsou samozřejmostí. Je fotografií až moc? Není, je škoda přijít o jakýkoli moment, proto fotrafiemi nešetříme. Fotografie jsou pečlivě roztříděny do složek pro lepší orientaci, např. "Přípravy", "Obřad", atd. včetně adresáře "Výběr", kde jsou kopie vybraných fotografií reprezentující průřez svatebního dne a adresáře "Video", kde je vytvořené video z vybraných foto pro jednoduchou a poutavou prezentaci). V ceně VIDEO (cca 7 minut) vytvořené z fotografií s hudebním podkreslením, Flash Disk 32 - 64 GB, DÁRKOVÉ DŘEVĚNÉ BALENÍ, tisk několika (cca 50 ks) vybraných fotografií v ceně (v dárkové dřevěné krabičce dostanete fotografie v tiskové podobě a flash usb disk) a dojezd autem 100 km v ceně! (tedy celkově 200 km, za každý další km plus 6 kč). V případě přání je možné provést i sférické fotografie obřadu a místa konání oslavy a to zdarma (použitelné především pro VR - virtuální realitu a kompatibilní zařízení). V případě, že by jste flash disk s fotkami ztratili, nic se neděje, fotografie máte u nás zálohované. Tisk fotografií, fotoknihy atd. dle Vašeho přání, individuálně dle Vašich potřeb. Fotoknihu vždy před samotným tiskem i s konečnou cenou zašlu ve formě návrhu ke schválení, konzultaci. Doba dodání fotografií 2-6 týdnů. Fotoknihu na přání pak cca do dalších 2 týdnů (je vytvořen návrh v .pdf a až po jeho schválení Vámi je kniha vytvořena a zaslána Vám na adresu).
Na přání též možnost zdarma vytvoření webové prezentace Vaší svatby - svatební příběh. Přístup je možný veřejný nebo pod heslem. Můžete se tak snadně podělit o Vaše svatební fotografie s každým, komu pošlete odkaz.
Obřad = 7.500 Kč:
 Focení obřadu obsahuje Obřad + focení po obřadu/před obřadem - samostatná i společná za použití profesionální externí osvětlovací techniky. Vše od příjzdu kolony svatebčanů, dění před obřadem, samotný obřad, společná focení po obřadu, skupinkové focení, samostatné focení novomanželů v místě obřadu nebo v lokalitě dle přání, pak již přechod na hostinu či odjezd. V ceně také krátké VIDEO (3,5 - 7 minut) vytvořené z fotografií s hudebním podkreslením + USB Flash Disk 16 až 32 GB + jízda autem 30 km + DÁRKOVÉ BALENÍ a tisk několika vybraných fotografií v ceně (v dárkové dřevěné krabičce dostanete fotografie v tiskové podobě a flash usb disk). V případě, že by jste flash disk s fotkami ztratili, nic se neděje, fotografie máte u nás zálohované. Tisk fotografií, fotoknihy atd. dle dohody. Doba dodání 1-4 týdny. 
Nafoceno je zhruba 500 - 1200 fotografií, z nich je pečlivě vybráno a individuálně doupraveno cca 400 až 1000 fotografií (každá fotografie je pečlivě prohlédnuta a případně upravena, abychom byli sami z každé fotografie spokojeni, upravených je cca 1/3 - 3/4 fotografií, jemné retuše i více variací včetně černobílých a sépie jsou samozřejmostí. Fotografie jsou pečlivě roztříděny do složek pro lepší orientaci, např. "Obřad", "Poobřadní focení", atd. včetně adresáře "Výběr", kde jsou kopie vybraných fotografií reprezentující průřez svatebního dne a adresáře "Video", kde je vytvořené video z vybraných foto pro jednoduchou a poutavou prezentaci). Doba focení záleží na časovém harmonogramu svatby, tedy dle potřeb a domluvy. Zpravidla 2,5 až 4,5 hodin.
Back to Top