Již od roku 2012 se zabýváme se profesionálním svatebním focením - svatební fotograf, dále pak focením portrétů, newborn, reklamní fotografie, tabla, plesů, firemnčích večírků atd., a to jak v ateliéru, tak v exteriéru. Našim působištěm je nejen Hradec Králové, ale celý Královéhradecký kraj, Pardubice, Pardubický kraj i celá Česká republika.
Nově pro Vás dle přání natočíme i reklamní nebo svatební video profesionální technikou.

Zakládáme si na zcela individuálním přístupu k zákazníkům, Vaše spokojenost je pro nás prvořadá. Proto i v našem ceníku nenaleznete přesně ohraničené omezující balíčky, ale flexibilní služby s přívětivou a čitelnou konečnou cenou. Samotná platba se realizuje až když víte, jaké fotografie obdržíte, platíte tedy jen v případě Vaší spokojenosti.
- na fotografovní je nutné se objednat přes telefon 777566373, na stránce "Kontakt" nebo na emailu PMPhotography@email.cz.
Samozřejmou možností je i též mobilní ateliér. Díky mobilnímu ateliéru jsme schopni nafotit fotografie v ateliérové kvalitě kdekoli. Tedy u Vás ve firmě, škole, u Vás doma, zkrátka kde je potřeba.
Největší ateliérem je však exteriér, zde je možné fotit na místech dle našeho výběru nebo dle Vašich přání, třeba kolem Vašeho bydliště nebo na oblíbených místech
Nabízíme širokou nabídku foto služeb
Focení vždy dle Vašich požadavků a potřeb
Focení svatby je velice zodpovědná práce, vzhledem k jedinečnosti a neopakovatelnosti těchto vzácných okamžiků u nás naleznete odpovědný o profesionální přístup. Vzájemná domluva o průběhu focení a svatebního dne je samozřejmostí, pokud je to možné, tak se potkáme předem i na osobní schůzce a veškeré podrobnosti předem probereme.
Svatební fotograf
Dlouholetých zkušenosti z focení svateb využíváme pro maximální kvalitu fotografií, zachycení okamžiků a především k Vaší spokojenosti.
Případné konkrétní požadavky na svatební focení je možné probrat nejen telefonicky a emailem, ale také při osobním setkání v termínu dle domluvy, samozřejmě zdarma.
Snažíme se vytvořit uvolněnou přátelskou atmosféru, aby i samotné focení bylo uvolněné a pro všechny zúčastněné bylo příjemným zpestřením tohoto jedinečného dne.
Svatební fotografie dostanete v přehledné roztříděné formě včetně samostatného výběru stěžejních momentů během celého dne, v na základě tohoto výběru je vytvořen i krátký vidoklip pro příjemnou a poutavou prezentaci. Vše pak obdržíte na USB Flash, dále pak 30, resp. až 50 tištěných fotografií, vše uloženo v dárkové dřevěné krabičce. Případný dotisk na přání je samozřejmostí, stejně tak je samozřejmé zalohování všech fotografií a videí, v případě ztráty fotografií se tedy nemusíte obávat, že o zaznamenané momenty ze svatebního dne přijdete.
Chceme, abyste se po letech k fotografiím mohli vrátit s úsměvem na tváři a zavzpomínat na jedinečnou atmosféru Vašeho svatebního dne.

Svatební focení je možné nejen v rámci města Hradec Králové, ale působištěm je celý Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Praha. Po domluvě samozřejmě je možné kdekoli v rámci ČR.
Focení svateb je pro nás radostí i ctí a Vaše spokojenost je naší největší odměnou.
Nejvhodnější doba na focení je okolo 8. měsíce, kdy už je bříško pěkně kulaté a zároveň se cítíte ještě fit :-) Vezměte si s sebou více věcí na oblečení - bokové kalhoty (ale ne s těhotenským lemem), rozepínací (průhledné) košile, halenky, upnuté topy, tílka (aby vyniklo bříško), šaty, pěkné spodní prádlo, ... Přidat můžete i Váš oblíbený kus oblečení, který jste si během těhotenství oblíbila a cítíte se v něm dobře. Fantazii se meze nekladou! :-) Můžete si s sebou vzít i fotečku z ultrazvuku, dudlík pro miminko, budoucí hračku či dětské mini botičky :-) Na focení Vás určitě může doprovodit i manžel a dětičky :-)
Focení novorozenců (newborn) a miminek
Nejlepší doba k focení miminek je 5-10 dní po porodu. Miminka ještě většinu času spí a fotky z tohoto období jsou velice krásné. Navíc v je jednodnodušší je nastavit např. do schoulené polohy, která je podobná té, kdy bylo děťátko ještě v bříšku :-)
Behěm focení si u nás maminky konečně i odpočinou :-)
V ateliéru máme především pro menší děti mnoho různého oblečení k zapůjčení, pokud ale máte i něco svého, co chcete na fotografiích zaznamenat, určitě si to doneste. Můžete si přinést oblíbené oblečky, např. chlapecké kalhoty s kšandami, dívčí různé šatečky, čelenky, ... Můžete s sebou vzít nějakou oblíbenou hračku, medvídka apod.
Nezapomeňte si vzít náhradní plínky, popř. přebalovací podložku a další věci na přebalení. Určitě raději vezměte dětičkám jejich oblíbené jídlo a pití. V ateliéru je k dispozici mikrovlnka na ohřátí mlíčka :-) Pro větší dětičky můžete vzít i nějaké dobroty!
Vezměte si alespoň dvoje až troje různé oblečení odlišných barev. Vypadá krásně, když se celá rodina barevně sladí. Doporučuji si vzít např. modré rifle a bílé, nebo černé topy (trička, košile). Jedno oblečení si můžete vzít slavnostnější a jedno zcela neformální (hodně barevné a veselé). Vhodná nejsou trička s nápisy a obrázky. Fotí se bez ponožek, na boso :-)
Reklama je v dnešní době stěžejní pro úspěch produktu a samotné firmy a proto tento druh focení bereme velmi zodpovědně.
Rádi Vám vytvoříme reklamní fotografie, které maximálně podpoří Váš obchod.
Reklamní fotografie může být např. fotografie Vašeho produktu od procesu jeho přípravy, výroby, balení až po konečnou prezentaci zákazníkům. A to ať jde např. o řemeslnou či průmyslovou výrobu nebo přípravu pokrmů, nápojů, atd.
Výsledné fotografie pak mohou být připraveny a použity dle Vašeho přání, např. pro internetovou prezentaci, inzertní činnost, e-shop, atd.
Retuš
Na výsledné fotografie je aplikována profesionální realistická retuš a to již v ceně fotografie!
Doplňkové produkty
Z provedených fotografií i z dodaných je možné udělat řadu upomínkových předmětů jako hrníčky, trička, čepice, mikiny, bryndáky, puzzle, stolní hry. Vše zcela individuálně navrhnuté a vyrobené v profesionální kvalitě.
Make-up
Před fotografováním je samozřejmostí možnost líčení dle přání zákazníka a dle tématu fotografie. Je ovšem potřeba se na líčení domluvit dostatečně předem :-)
Další služby
Focení v ateliéru, exteriéru, interiéru dle požadovaného druhu fotografie.
Možnost focení v rámci celé republiky, cestovní náhrady dle ceníku.
Mezi další služby patří:
glamour foto
budoir
portréty
narozeninové foto
reklamní foto
produktové foto
a mnoho dalších
Kompletní aktuální ceník služeb a produktů naleznete v ceníku
Kontakt
+420777566373
+420732443997
Email : pmphotography@email.cz
www.pmphotography.cz, http://www.facebook.com/PMPhotography.cz
Zaručujeme vstřícný a individuální přístup i příjemnou atmosféru.
Čím fotíme
Na fotografování používáme maximálně kvalitní moderní techniku v podobě digitálních fullframe fotoaparátů:
Nikon Z7, Nikon Z6II, Nikon D810, záložní Sony A7. 
Z objektivů a další techniky pak:
 24-70 mm f2.8 SP, 85 mm f1.4 ART, 85 mm f1.8, 135mm f1.8 ART, 120 - 300mm f2,8 dg os hsm sports, 85mm f2, 105 mm f2.8 Macro, 35mm f1.8, 50mm SP f1.4, 52mm f2, 14 mm f2.8, 3x externí blesk, 2x externí bateriové zábleskové světlo, stacionární ateliérová osvětlovací technika
Pozadí:
Papírová, vinilová, stacionární a mobilní ateliér
Ujednání
Sjednáním focení se automaticky uzavírá mezi sjednavatelem, tedy zákazníkem a fotografem, tedy PMPhotography.cz, povolení k fotografování osoby či osob, které jsou předmětem sjednaného focení. Nakládání s pořízenými fotografiemi se dále řídí Autorským zákonem 121/2000 Sb. Pořízené fotografie PMPhotography.cz, jsou autorským dílem dle Autorského zákona 121/2000 Sb. Zákazník má dále plnná práva na nakládání s fotografiemi, které na základě sjednného focení a po jejich zpracování zákazník obdrží od fotografa, tedy PMPhotography.cz, kromě jejich úprav a vydávání za dílo PMPhotography.cz nebo dalšího prodeje obdržených nebo poupravených fotografií třetím stranám bez písemné dohody s PMPhotography.cz
Provozovatel

IČ: 01353403 DIČ: CZ8453093077
Číslo účtu PMPhotography: 1027294437/5500
PLATBY PŘIJÍMÁME POUZE BEZHOTOVOSTNĚ A TO NA VÝŠE UVEDENÝ ÚČET
Nejme plátci DPH
Back to Top